Останні новини

Сьогодні
13:45

 

Консультанти КЦ АВМ відвідали навчальний семінар для ветеринарів

13:05

 

На Харківщині люди намагаються врятувати племінних тварин

12:20

 

7% американців вважають, що коричневі корови дають шоколадне молоко

11:45

 

З січня по травень виробництво вершкового масла в РФ виросло на 5,6%

10:50

 

Питання оподаткування аграріїв та ринку землі потребують особливого підходу

10:30

 

Думка аграрія: земля, дотації, ціна на молоко — М. Миронюк, ФГ «Голден»

10:20

 

В Україні 50% твердих і плавлених сирів — фальсифікат

09:55

 

Тваринники мають півтора року для переходу на систему HACCP

09:25

 

FrieslandCampina відкрила новий центр збору молока в Нігерії

08:40

 

Ціни на молоко в Росії виросли на 10%

Четвер, 22 червня 2017
14:20

 

Міжнародний консультаційний центр АВМ ділиться знаннями на світових ринках

13:55

 

Осередок нодулярного дерматиту ВРХ зареєстрований в Росії

Важливі новини

 

Думка аграрія: земля, дотації, ціна на молоко — М. Миронюк, ФГ «Голден»

23 червня 2017

Керівництво держави пообіцяло МВФ запустити ринок землі вже з 1 січня 2018-го, а в травні поточного року розробити…

 

Україна експортуватиме яловичину до Китаю

23 травня 2017

Україна та Китайська Народна Республіка підписали протокол ветеринарних вимог на експорт української яловичини до КНР.

 

Як аграрії оцінюють роботу Володимира Лапи?

17 травня 2017

Інформаційні атаки на публічних осіб — не новина. Нещодавно таку здійснили на Володимира Лапу, чинного очільника Держпродспоживслужби.

Світові ціни на молоко

Карта якісного молока 2016

Виробництво молока екстра ґатунку, тис. т
0 100
Переробка молока екстра ґатунку, тис. т
0 100

Оголошення

 

 •  

  Барда спиртова суха

  Корми
  2017-06-19 15:49:41

  Барда (післяспиртова , спиртова , зернова , кукурудзяна) – залишок після відгонки спирту із бражки, відходи виробництва етилового спирту. Барда післяспиртова суха ( DDGS ) застосовується в раціони усіх видів тварин (свині, врх), птиці та риби, має багато мікро добавок та не містить жодних шкідливих речовин, домішок. Даний продукт містить: - легкозасвоюваний білок / протеїн (частка протеїну 32%-35%). - багатий амінокислотний склад (триптофан, лізин, метіонін, цистину, треоніну). - високий вміст вітамінів (нікотинова та фолієва кислоти, біотин, холін та провітамін D2 – ергостерин), макро і мікроелементів, фосфору, вуглеводів. За вмістом білка, амінокислот, макро та мікроелементів, які відіграють неабияку роль у обміні речовин та процесах росту тварин, суха післяспиртова барда випереджує більшість кормових продуктів.Продукт дає можливість здешевити собівартість кормів і досягнути економії протягом відгодівлі.

 •  

  сировина білкової групи (шрот та макуха) з одних рук.

  Корми
  2017-05-12 15:23:30

  Даний цінний високопротеїновий продукт є незамінним в раціоні тварин, птахів, риб як в чистому вигляді, так і у вигляді добавок до комбікормів. Використання шроту та макухи у тваринництві дає значиму економію грошей та підвищує вартість та об’єми молока та молочних жирів. Доставляємо макуху та шрот до Вашого підприємства автотранспортом від 20 тонн.

 •  

  Компанія Josera - відомий та успішний на міжнародному ринку виробник мінеральних кормів для великої рогатої худоби та свиней, замінників цільного молока, а також засобів для силосування та спеціальних продуктів.

  Корми
  2017-05-04 15:59:54

  Josera - німецьке підприємство з 75-річним досвідом у виробництві кормів для тварин. Міцними позиціями на європейському ринку ми завдячуємо відмінній якості продукції та послідовній реалізації філософії компанії.

  Посилюючи здоров'я тварин та підвищуючи ефективність використання стада, наша продукція створює відмінну базу для прибуткового сільського господарства. Josera працює на міжнародному рівні та має представництва у більше ніж 40 країнах світу. Продукція компанії виробляється на двох заводах у Німеччині та Польщі.

  Якість

  Ефективність нашої системи якості підтверджують численні сертифікати та знаки якості, зокрема, ISO 9001, QS, GMP+. Найважливішим для нас є позитивні відгуки фермерів, тому Josera проходить добровільну сертифікацію в Німецькому сільськогосподарському товаристві (DLG). Результат очевидний: Josera - єдиний німецький виробник, який протягом десятиріч залишається переможцем у порівняльному тестуванні продуктів, яке проводить DLG.

  Наші інновації:

  • ми впровадили стандартне збагачення продуктів для молочних корів та телят вітамінами групи В та великою кількістю біотину
  • ми додали в мінеральні корми та замінники цільного молока високий відсоток амінокислотних хелатів мікроелементів, а пізніше - їхнє друге покоління - гліцин-хелати
  • ми ввели у мінеральні корми для ВРХ стабілізовані живі дріжджі
  • в наших продуктах мітиться захищений у рубці селен (Se-Protect)
  • ми розробили унікальну комбінацію двох форм вітамінів групи В - вільної та захищеної (B-Protect). Це рішення дозволило задовільняти потреби мікроорганізмів рубця, а також потреби корів, зумовлені життєдіяльністю та виробництвом молока.