Biochem, Біохем, IFF, Danisco
IFF — нове ім'я Danisco Animal Nutrition, світового лідера з виробництва ферментів

 

ЛАЙДЕН, Нідерланди, 21 січня 2022 року. Компанія Даниско Анімал Ньютрішн, що входить до структури підрозділу IFF Health & Biosciences сьогодні оголосила про зміну назви на Danisco Animal Nutrition & Health, зміна назви набирає чинності негайно. Зміна назви відображає послідовне прагнення компанії до розширення портфеля науково обґрунтованих рішень в галузі здоров'я тварин для світових ринків.

«Зміна назви дозволить нам уявити весь спектр наших можливостей. Що особливо важливо, у ньому відбито той факт, що годівля та здоров'я нерозривно пов'язані, коли йдеться про продуктивність тварин. Цей принцип тривалий час був рушійною силою в нашому бізнесі і продовжує визначати наш стратегічний напрямок»,— зазначив Пауель Фокін, віце-президент Danisco Animal Nutrition & Health.

«Ми раді, що тепер у нас є сильна платформа, яка чітко передає ці амбіції і позиціонує нас для майбутнього зростання. І це відбувається в захоплюючий час у розвитку нашої лінійки продуктів для здоров'я, коли в кінці цього року запланований запуск кількох цікавих новинок», — додав Фокін.

Компанія вклала значні кошти в створення комплексу продуктів для здоров'я свійської птиці, свиней і жуйних тварин. Її велика програма досліджень, заснована на результатах лабораторних досліджень, а також випробувань і практики, спрямована на забезпечення підтримки ефективності та цінності для споживачів кожного продукту.

ПроDanisco Animal Nutrition & Health

Danisco Animal Nutrition & Health (частина комнанії IFF) є лідером галузі в області рішень для здорової годівлі з великим асортиментом кормових продуктів, що включають ферменти, бетаїн, фітогенні препарати і пробіотики. Через призму нутрібіозу, IFF інвестує в науку та інновації, щоб допомогти виробникам покращити продуктивність, підвищити збереженість і підтримати загальний добробут тварин в умовах зростаючого тиску зі скорочення або припинення використання антибіотиків у виробничих системах. Можливості Danisco Animal Nutrition & Health засновані на якості та кількості наших досліджень, що включають у тому числі вивчення більше 80 000 зразків кишечника, взятих з більш ніж 500 ферм, інвестиціях в геноміку, глікоміку, протеоміку і методичними комерційними, урядовими та академічними партнерами. Для отримання додаткової інформації відвідайте наш сайт:

www.iff.com/portfolio/markets/animal-nutrition

Про підрозділ IFF Health & Biosciences

Надихаючись природою та видатними можливостями в областях біонауки та мікробіома, підрозділ IFF Health & Biosciences є провідним інноваційним партнером для клієнтів, поставляючи широкий спектр товарів для промисловості та сільського господарства. Підрозділ IFF Health & Biosciences тісно співпрацює з клієнтами для підвищення якості продукції та покращення бізнес-процесів для виробництва пропозиції безпечних, здорових та стійких рішень.

Ласкаво просимо до IFF

IFF (NYSE: IFF) є лідером галузі в області продуктів харчування, напоїв, здоров'я, біологічних наук і сенсорного сприйняття, поєднуючи науку і творчість, щоб створювати важливі рішення для кращого світу від світових брендів до несподіваних інновацій і нових проектів. Об'єднуючи красу мистецтва і точність науки, ми є міжнародним колективом мислителів, які співпрацюють з клієнтами, щоб привнести аромати, смаки, досвід, інгредієнти та рішення для продуктів, які прагне світ. Разом ми зробимо більше добра для людей і планети. Дізнайтеся більше в iff.com, Twitter, Facebook, та LinkedIn.

Офіційним представником компанії Danisco Animal Nutrition&Health (частина компаніїIFF) в Україні є ТОВ «Біохем Україна»


Контактні особи:

Денис Гаудін, менеджер з маркетингу Danisco Animal Nutrition & Health

+31 615 102 508

Denisse.Gaudin@iff.com

Наталя Полховська, менеджер з маркетингу ТОВ «Біохем Україна»

 +380 67 504 10 76
polkhovska@biochem.net 

comments powered by Disqus

Последние добавленные

05 авг. 2022 г., 9:00:00

  Сыр и мир на пепелище: на россии проводят ежегодный сырный фестиваль

23 февр. 2022 г., 12:00:00

  Цены на сухое обезжиренное молоко в Украине и Белоруссии остаются низкими

23 февр. 2022 г., 11:30:00

  Экспорт молочных консервов растет

23 февр. 2022 г., 11:10:00

  Метаболические и гормональные изменения в транзитных коров

23 февр. 2022 г., 10:35:00

  В ВРУ на этой неделе планируют рассмотреть 10 аграрных законопроектов

23 февр. 2022 г., 10:15:00

  Пробиотик на основе бактерий рода Bacillus для молочных коров

23 февр. 2022 г., 9:40:00

  В 2021 году отмечается тенденция к увеличению объемов закупки сельхозтехники

23 февр. 2022 г., 9:00:00

  В Украине насчитывается 473 предприятия органического производства и переработки