санкції, добрива, виробники
Україна ввела санкції проти найбільших російських виробників міндобрив

 

Україна ввела санкції проти ПАТ «Фосагро», АТ «Мінерально−хімічна компанія «Єврохім», «Об'єднана хімічна компанія «Уралхім» і низки інших російських найбільших виробників мінеральних добрив на 3 роки.

Про це йдеться в указі Президента № 126, яким уводяться спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи проти низки юросіб і фізосіб, передають Українські Новини.

Санкції вводяться на три роки у вигляді блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинки виконання економічних і фінансових зобов'язань, а також заборони на держзакупівлі.

Крім того, аналогічні санкції уведено проти АТ «Невинномиський Азот», Новомосковської акціонерної компанії «Азот», АТ «Апатит», дочірнього підприємства «Агроцентр Єврохім−Україна», ТОВ «Агроцентр Україна», ТОВ «Фосагроv−Україна» і ПАТ «Дорогобуж».

Російський «Єврохім» продав дочірнє підприємство в Україні й іде з українського ринку.

У березні Кабінет Міністрів увів тимчасові обмеження на імпорт мінеральних добрив з Росії.

 

comments powered by Disqus

Останні додані

26 черв. 2026 р., 12:05:00

  Виторг від експорту молочної сироватки за 5 місяців зріс на 23,3%

26 черв. 2026 р., 10:55:00

  П’ять простих способів удосконалити секцію для отелення

26 черв. 2026 р., 10:25:00

  Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур

26 черв. 2026 р., 09:40:00

  В Україні розглядають варіанти відновлення аграрного міністерства для євроінтеграції

26 черв. 2026 р., 09:00:00

  Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив

25 черв. 2026 р., 12:00:00

  Посилено вимоги до агропідприємств для отримання критичного статусу

25 черв. 2026 р., 11:25:00

  Компанія Biochem відсвяткувала 40-річчя своєї діяльності

25 черв. 2026 р., 10:50:00

  Сільгоспвиробництво в Україні сповільнює темпи зростання