співпраця, розвиток
Україна підписала угоду про поглиблення співробітництва з ОЕСР

 

15 червня перший віце-прем'єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та заступник генсекретаря Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Марі Ківініємі підписали угоду, якою продовжили дію Меморандуму про взаєморозуміння щодо поглиблення співробітництва між урядом України та ОЕСР.

Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Перший віце-прем'єр-міністр України зазначив, що співпраця з Організацією економічного співробітництва та розвитку є важливим інструментом для оцінки конкурентних переваг національної економіки України.

«Україна готова приєднатись до Рекомендації ОЕСР щодо ефективного державного інвестування на всіх рівнях урядування для проведення реформи державних інвестицій в України. Ми також готові продовжити заходи з приєднання України до Рамкової домовленості з офіційно підтримуваних експортних кредитів та долучитися до робочої групи з експортних кредитів та кредитних гарантій», — наголосив Степан Кубів.

comments powered by Disqus

Останні додані

26 черв. 2026 р., 12:05:00

  Виторг від експорту молочної сироватки за 5 місяців зріс на 23,3%

26 черв. 2026 р., 10:55:00

  П’ять простих способів удосконалити секцію для отелення

26 черв. 2026 р., 10:25:00

  Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур

26 черв. 2026 р., 09:40:00

  В Україні розглядають варіанти відновлення аграрного міністерства для євроінтеграції

26 черв. 2026 р., 09:00:00

  Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив

25 черв. 2026 р., 12:00:00

  Посилено вимоги до агропідприємств для отримання критичного статусу

25 черв. 2026 р., 11:25:00

  Компанія Biochem відсвяткувала 40-річчя своєї діяльності

25 черв. 2026 р., 10:50:00

  Сільгоспвиробництво в Україні сповільнює темпи зростання