комфорт, тварини, порт
Чорноморський порт продовжує приймати тварин без належних умов їх утримання

 

Чорноморський порт після випадку з вівцями так і не створив умови для перевантаження тварин.

Про це в ході прес-конференції повідомив заступник начальника Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю Олег Яковлєв.

За його словами, в Чорноморському порту немає жодної карантинної площадки, яка відповідала б законодавчим нормам. Проте, живий вантаж і понині прибуває в термінал.

Яковлєв розповів, що після трагедії з вівцями вже були нові випадки повернення 56 тварин і зазначив, що в даний час у відомстві йдуть наради з питань, пов'язаних з поверненням імпортованих тварин. Також вже підготовлено лист до Міністерства фінансів України з проханням виділити кошти на створення карантинної площадки в Чорноморському порту.

agravery

 

 

 

comments powered by Disqus

Останні додані

19 черв. 2026 р., 12:05:00

  За 5 місяців імпорт сирів додав 11,4%

19 черв. 2026 р., 11:30:00

   Український сир вийшов на ринок Великої Британії

19 черв. 2026 р., 10:55:00

  Європарламент схвалив нові геномні методи для сільгоспкультур

19 черв. 2026 р., 10:25:00

  Сказ: міфи та реалість

19 черв. 2026 р., 09:40:00

  Українське молочне скотарство: ми вже досягли рівня ЄС. Що далі?

19 черв. 2026 р., 09:00:00

  Низький зовнішній попит на масло посилює кризу в молочній галузі

18 черв. 2026 р., 12:00:00

  Страхування експорту від ЕКА: молочка, овочі та горіхи у лідерах

18 черв. 2026 р., 11:25:00

  Нові вимоги до бронювання змушують аграріїв зупиняти роботи в розпал сезону