аграрії, компенсації, сільгосптехніка
Аграріям компенсували 900 млн грн за придбання сільгосптехніки

 

Держава компенсувала 900 млн грн за придбання сільгосптехніки у 2018 році.

Про це заявив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Також він повідомив, що очікує, що за підсумками 2018 року аграріям відшкодують 900 млн грн за придбання нової сільськогосподарської техніки.

«Так, за період з грудня 2017 року по листопад 2018 року 4348 аграріїв придбали близько 10,5 тисячі одиниць техніки на 2,5 млрд грн. Ми очікуємо, що сума сплачених компенсацій за результатами року складе близько 900 млн грн», — повідомив Кубів.

За його словами, програма відшкодування купівлі нової техніки цього року буде виконана майже у повному обсязі.

me.gov.ua

comments powered by Disqus

Останні додані

26 черв. 2026 р., 12:05:00

  Виторг від експорту молочної сироватки за 5 місяців зріс на 23,3%

26 черв. 2026 р., 10:55:00

  П’ять простих способів удосконалити секцію для отелення

26 черв. 2026 р., 10:25:00

  Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур

26 черв. 2026 р., 09:40:00

  В Україні розглядають варіанти відновлення аграрного міністерства для євроінтеграції

26 черв. 2026 р., 09:00:00

  Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив

25 черв. 2026 р., 12:00:00

  Посилено вимоги до агропідприємств для отримання критичного статусу

25 черв. 2026 р., 11:25:00

  Компанія Biochem відсвяткувала 40-річчя своєї діяльності

25 черв. 2026 р., 10:50:00

  Сільгоспвиробництво в Україні сповільнює темпи зростання