Міністерство аграрної політики та продовольства, співпраця
Україна та Азербайджан співпрацюватимуть у сфері безпечності харчових продуктів

 

29 липня Уряд затвердив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про співробітництво у сфері безпечності харчових продуктів, укладену 14 січня 2022 р. у м. Київ.

Відповідно до вказаної Угоди основними напрямами співпраці сторін є:

— сприяння двосторонній торгівлі шляхом спрощення процедур при здійсненні імпорту, експорту, транзиту та реекспорту харчових продуктів;

— обмін досвідом у сфері безпечності харчових продуктів;

— двостороннє погодження міжнародних сертифікатів на харчові продукти.

Відповідальним органом за виконання положень Угоди від України є Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Реалізація Угоди сприятиме активізації та налагодженню двосторонньої торгівлі між Україною та Азербайджанською Республікою, диверсифікації ринків збуту, відкриттю нових можливостей для українського бізнесу та зміцненню зв’язків між обома державами.

minagro.gov.ua

comments powered by Disqus

Останні додані

19 черв. 2026 р., 12:05:00

  За 5 місяців імпорт сирів додав 11,4%

19 черв. 2026 р., 11:30:00

   Український сир вийшов на ринок Великої Британії

19 черв. 2026 р., 10:55:00

  Європарламент схвалив нові геномні методи для сільгоспкультур

19 черв. 2026 р., 10:25:00

  Сказ: міфи та реалість

19 черв. 2026 р., 09:40:00

  Українське молочне скотарство: ми вже досягли рівня ЄС. Що далі?

19 черв. 2026 р., 09:00:00

  Низький зовнішній попит на масло посилює кризу в молочній галузі

18 черв. 2026 р., 12:00:00

  Страхування експорту від ЕКА: молочка, овочі та горіхи у лідерах

18 черв. 2026 р., 11:25:00

  Нові вимоги до бронювання змушують аграріїв зупиняти роботи в розпал сезону