добрива, антидемпінгові заходи
Україна перегляне антидемпінгові заходи щодо російських добрив

 

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) 17 квітня вирішила переглянути антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну добрив — нітрату амонію (аміачної селітри) походженням з Російської Федерації у зв'язку із закінченням строку їх застосування.

Про це повідомляється в Урядовому кур'єрі.

Перегляд антидемпінгових заходів ініціювали ПАТ «Азот», ПАТ «Рівнеазот», ПАТ «Концерн „Стирол“» і ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот».

МКМТ також продовжила дію антидемпінгових заходів, застосованих рішенням від 21 травня 2008 року, продовжених і виміряних рішеннями комісії від 1 липня 2014 року і 26 березня 2018 року до прийняття відповідного рішення за підсумками цього перегляду.

«Проведення перегляду антидемпінгових заходів у зв'язку із закінченням строку їх застосування доручено Мінекономрозвитку», — вказується в повідомленні.

comments powered by Disqus

Останні додані

24 черв. 2026 р., 12:05:00

  Влітку очікується підняття цін на харчові продукти

24 черв. 2026 р., 11:30:00

  Остання інновація від Pöttinger: багатофункціональний бак для силосних добавок LIQUIDO F

24 черв. 2026 р., 10:55:00

  Агросектор на шляху до ЄС: практичні кроки адаптації у тваринництві

24 черв. 2026 р., 10:25:00

  На Херсонщині окупанти створюють загрозу поширення сибірської виразки

24 черв. 2026 р., 09:40:00

  FrieslandCampina централізує виробництво вершкового масла

24 черв. 2026 р., 09:00:00

  Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів

23 черв. 2026 р., 12:00:00

  Вступ України до ЄС: названо основні вимоги до молочних ферм

23 черв. 2026 р., 11:25:00

  Новоград-Волинський сиркомбінат продають