Мінагрополітики
Кабмін звільнив заступників міністра аграрної політики та продовольства Трофімцеву, Ковальову, Топчія та Шеремета

 

Кабмін своїм розпорядженням звільнив заступників міністра аграрної політики та продовольства Ольгу Трофімцеву, Олену Ковальову, Володимира Топчія та Віктора Шеремета.

Розпорядження про звільнення підписав новий прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє «Урядовий портал».

Віктора Шеремету звільняють з 12 вересня, а всіх інших — уже звільнено.

Після того, як стало відомо, що Мінагрополітики ліквідують, Ольга Трофімцева написала на своїй сторінці у Facebook, що поки що не коментуватиме події довкола відомства:

«Як ви розумієте, я точно не переживаю за свою кар'єру. А от за сектор, людей у міністерстві й не тільки, як і зроблену роботу — так».

comments powered by Disqus

Останні додані

19 черв. 2026 р., 12:05:00

  За 5 місяців імпорт сирів додав 11,4%

19 черв. 2026 р., 11:30:00

   Український сир вийшов на ринок Великої Британії

19 черв. 2026 р., 10:55:00

  Європарламент схвалив нові геномні методи для сільгоспкультур

19 черв. 2026 р., 10:25:00

  Сказ: міфи та реалість

19 черв. 2026 р., 09:40:00

  Українське молочне скотарство: ми вже досягли рівня ЄС. Що далі?

19 черв. 2026 р., 09:00:00

  Низький зовнішній попит на масло посилює кризу в молочній галузі

18 черв. 2026 р., 12:00:00

  Страхування експорту від ЕКА: молочка, овочі та горіхи у лідерах

18 черв. 2026 р., 11:25:00

  Нові вимоги до бронювання змушують аграріїв зупиняти роботи в розпал сезону