морозиво
Через низьку купівельну спроможність українців щомісячно на складах залишається до 10 тис. т морозива

 

Виробники морозива через низьку купівельну спроможність населення не можуть одразу реалізувати продукцію: щомісячно залишається її на складах від 5 до 10 тис. т.

Про це повідомив виконавчий директор Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» Віталій Пахолюк.

«Ми щорічно виробляємо морозива близько 96 тис. т, використовуючи 300 тис. т молока. Попри кризу, збільшили виробництво на 10%, а експорт — на 17%», — зазначає Віталій Пахолюк.

За його словами, асоціація експортує в країни ЄС понад 30% товарів.

«Європейці дуже прискіпливо ставляться до сировини, з якої маємо виробляти морозиво. Вони вимагають, аби молоко було лише класу екстра», — розповідає Пахолюк.

За його даними, щороку виробництво молока «екстра» класу в Україні зростає. У 2017 році воно збільшилось на 16%, а в цьому — на 20%.

agropolit.com

comments powered by Disqus

Останні додані

26 черв. 2026 р., 12:05:00

  Виторг від експорту молочної сироватки за 5 місяців зріс на 23,3%

26 черв. 2026 р., 10:55:00

  П’ять простих способів удосконалити секцію для отелення

26 черв. 2026 р., 10:25:00

  Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур

26 черв. 2026 р., 09:40:00

  В Україні розглядають варіанти відновлення аграрного міністерства для євроінтеграції

26 черв. 2026 р., 09:00:00

  Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив

25 черв. 2026 р., 12:00:00

  Посилено вимоги до агропідприємств для отримання критичного статусу

25 черв. 2026 р., 11:25:00

  Компанія Biochem відсвяткувала 40-річчя своєї діяльності

25 черв. 2026 р., 10:50:00

  Сільгоспвиробництво в Україні сповільнює темпи зростання